Suurpartnerid

AHHAA missioon on väärtustada õppimist pakkudes kõigile avastamisrõõmu. Ahhaa slogan on: “Mõtleme mänguliselt!”. Oma missiooni täitmiseks tahab AHHAA muuta hoiakuid õppimise väärtustamiseks; pakub motivatsiooni elukestvaks õppeks ja kujundab teadus- ja teadmistepõhist avatud mõttelaadi läbi inspireeriva elamusliku kogemuse.

LHV on suurim kodumaine finantsgrupp ja kapitali pakkuja Eestis, mis hoiab üle 2 miljardi euro Eesti inimeste finantsvarasid. Tegemist on uue ajastu pangaga, mis paneb rõhku elektroonilistele teeninduskanalitele ja kaasaegsete teenuste arendamisele. LHV esindused asuvad Tallinnas, Tartus ja Vilniuses ning LHV-s töötab üle 250 inimese. Kiiresti kasvav LHV Pank pakub pangateenuseid rohkem kui 100 000 kliendile. LHV Varahaldus juhib pensionifonde, millel on rohkem kui 170 000 pensioniklienti.

Playtech pakub tarkvaratooteid ning nendega seotud terviklahendusi maailma juhtivatele mänguoperaatoritele. Selles valdkonnas saab Playtechi julgelt nimetada teedrajavaks tarkvaratootjaks kogu maailmas.
Erinevad Playtechi märki kandvad tooted on võitnud hulgaliselt auhindu ning seeläbi oleme jõudnud püsivate koostöösuheteni kõige mainekamate mänguoperaatoritega - suurimate klientide hulka kuuluvad muuhulgas Paddy Power, Club Dice, Betfred, William Hill jt.
Meie toodete ja teenuste edu taga on ligikaudu 3800 inimest 13 erinevas keskuses. Tegemist on põnevalt põimuva multikultuurse kooslusega.
Tartus asuv üksus loodi juba aastal 1999 ja on Playtechi arenduskeskustest vanim. Koos Tallinna kontoriga töötab Playtechi Eesti üksuses ligikaudu 650 inimest.

Toetajad

sTARTUp Day on Eesti suurim ärifestival, kus arutletakse just nende probleemide üle. Sel aastal toimub konverents 9. Detsembril. TEDxTartul hoolitseb sTARTUp-Day meeskond hommikukohvi ja väikese networkingug eest.

Neway disainistuudio on loodud selleks, et muuta tooted, teenused ja protsessid lihtsaks, selgeks, mugavaks ja meeldivaks. Nende eesmärk on aidata realiseerida teenuste ja toodete potentsiaal tugeva brändina.

Ehitatud 1964. aastal, on hotell Tartu üks linna vanemaid hotelle, mille interjööris on hoone arhitektuurist lähtudes järgitud nostalgilist ja samas moodsat 1960ndate stiili. Tänu suurepärasele asukohale on hotell Tartu läbi aegade olnud TEDxTartu esinejatele heaks peatuspaigaks, sest asub täpselt AHHAA teaduskeskuse läheduses.

Event Media missiooniks on väärtuslikke momente levitada ja talletada ning nende visiooniks on, et väärt videohetkede tõttu on inimeste elu huvitavam. Event Media missiooniks on samuti videotehnoloogia kasutamise tõttu muuta kiire elutempoga inimeste elu huvitavamaks, võimaldades ka inimestel, kellel puudub võimalus, saada osa nendest väärt hetkedest, mis üritusel luuakse.

Hasartmängumaksu seaduses sätestatud toetuste andmise nõukogu (HMN) moodustati Eesti Vabariigi Riigikogu 19. mai 2011 otsusega. Nõukogusse kuulub üheksa liiget, kellest kuus on Riigikogu liikmed ja kolm vastavate ministeeriumide esindajad.

AS Ordi on kodumaine ettevõte, mis toodab arvuteid kodukasutajatele, firmadele kui ka riigiettevõtetele. AS Ordi eesmärgiks on pakkuda kvaliteetseid ja soodsa hinnaga arvuteid Eesti arvutiturul ning kliendisõbralikku teenindust. AS Ordi arvutite abil jõuavad sadade osalejate ette ka meie, TEDxTartu, esinejate ettekanded.

Meediapartner

Delfi on TEDxTartu meediapartner, kes aitab teha otseülekannet.

Sõbrad

JOP Antonius kohvik-resto on Tartus verivärske restoran. Meid võlusid nad oma armsa atmosfääri ja maitsvate toitudega. JOP aitab TEDxTartu meeskonda ja esinejaid kostitada, et ikka esinemise päeval oleks rammu ja jõudu ideid jagada

Ampstükk mahedad toorbatoonid. 100% muretu maiustamine! Tegemist on uue lähenemisega Eesti toiduainetööstuses: maiustused valmivad külmpressi meetodiga ja ilma lisatud suhkruta. Ampstükk hoiab esinejate ja vabatahtlike kõhud rõõmsana.

MoonCascade on tarkvaraarnedusfirma, kes TEDxTartu meeskonnal aitab hoopis sel korral aftekat korraldada.

Grano Digital on mitmeid aastaid järjest hoolitsenud selle eest, et konverentsil oleks olemas kaelakaardid, kleepsud ja märkmikud. Suurtänu neile selle eest.

Click & Grow on nutikaid taimeaedasid tootev Eesti iduettevõte. Nii Ameerikas, Euroopas, Aasias kui ka Araabias populaarsed nutiaiad hoolitsevad automaatselt taimede eest neid kastes, täpselt õiges koguses toiteained doseerides ning seeläbi võimaldades kõigil kasvatada ka kõige nõudlikumaid taimi ilma omapoolse jõupingutuseta. Click & Grow plaanib oma taimekasvatustehnoloogiat rakendama hakata ka toidutööstuses ning seeläbi muuta värske toidu tootmine säästlikumaks ja efektiivsemaks.

NOA organic drinks- NOA RELAX & FOCUS partiis on ühendanud tipptasemel teaduslikul uuringud aastatuhandete pikkuste traditsioonidega. Tulemuseks on looduslikest taimedest jook, mis aitab toime tulla stressiga. Just seepärast pakub NOA TEDxTartu esinejatele ja korraldajatele oma jooke, et kõigil oleks lihtne hoida tähelepanu oma eesmärgi saavutamisel.